Thomas Heeremans, hans krets, Skridskoåkare

Klubbat för:

32000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

THOMAS HEEREMANS
hans krets, 1600-tal
Skridskoåkare på frusen flod
Bär monogram R v B. Olja på pannå, 28 x 35 cm.
På baksidan sigill.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

3136

2016-12-08