Thure Wallner, Smygande katt vid gärdesgård

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

THURE WALLNER
1888-1965
Smygande katt vid gärdesgård
Signerad Th. Wallner. Olja på pannå, 40 x 33 cm.

3034

2016-12-08