Trädgårdsskulptur 1800-talets tredje kvartal

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

TRÄDGÅRDSSKULPTUR, 1800-talets tredje kvartal, Centraleuropa, stående yngling med nyckel, stengods, postament i komposit, skulpturens höjd 117,5 cm, postament höjd 84 cm, slitage, lagningar

2127

2016-12-07