Van Mieris, hans efterföljare, Ung man

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

VAN MIERIS
hans efterföljare, holländsk skola, 1700-tal
Ung man med kritpipa och krus
Olja på pannå, 31 x 26 cm.

PROVENIENS
Inköpt på Christie's, Amsterdam, 1989

3168

2016-12-08