Viktor Karlovich Shtemberg, Naked beauty

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

80 000-100 000 SEK

VIKTOR KARLOVICH SHTEMBERG
Ryssland 1863-1917
Naked beauty by the forest
Signerad och daterad 1901. Olja på duk, 100 x 73 cm.

PROVENIENS
Privatsamling, Tyskland

3246

2016-12-08