Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
VILHELM ARNESEN
Danmark 1865-1948
Fiskebåt
Signerad och daterad Vilh Arnesen -87. Olja på duk, 78 x 51 cm.
3198
2016-12-08
Gör en kostnadsfri värdering här