Vilhelm Arnesen, Fiskebåt

Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt
Vilhelm Arnesen, Fiskebåt

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

VILHELM ARNESEN
Danmark 1865-1948
Fiskebåt
Signerad och daterad Vilh Arnesen -87. Olja på duk, 78 x 51 cm.

3198

2016-12-08