Vojtech Hynais, Kvinna uppvaktad

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

VOJTECH HYNAIS
Wien 1854-1925 Prag
Kvinna uppvaktad av lutspelande man
Signerad V Hynais. Olja på pannå, 31 x 19 cm.

3212

2016-12-08