Wilhelm von Gegerfelt, I utkanten av Venedig

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

WILHELM VON GEGERFELT
1844-1920
I utkanten av Venedig
Signerad W v Gegerfelt. Olja på duk, 130 x 84 cm.

PROVENIENS
Fritzes Kungliga Hovbokhandel, Stockholm

3026

2016-12-08