Arkiv

Klassiska - Page 30

Joachim Ferdinand Richardt, The harbour in Mölle

A Blue and White Ribbed Jar

A Blue and White Ribbed Jar

A Set of Two Imari Wall Vases

A Set of Two Imari Wall Vases

Johann Adalbert Angermeyer, tillskriven, Stilleben

Terrin med lock, tenn, av Peter Gillman

Hänge med kedja vitguld 1 briljant

Ljusstakar 1 par silver Lemsal 1700-tal

Kanna silver New York

Kanna silver New York

Nattljusstakar 1 par silver S:t Petersburg

Byst, 1800-talets första hälft porfyr

Lotten Rönquist, Motiv från Capri

Li Dongyang, attributed, ink on silk