Arkiv

Klassiska - Page 3

Lars Jacob von Röök, motiv från Tivoli

Gemmer ur Carl Gustaf von Brinkmans samling

Matbestick, 24 stycken, 17/1800-tal

Läslampa , Karl Johan

Läslampa , Karl Johan

Karott med lock, 1800-talets andra kvartal

Kopp med fat Tyskland Meissen

Kopp med fat Tyskland Meissen

Servisdelar, flingods, 1700-tal

Matservis, Darte Frères, Paris

Trädgårdsurnor England 1800-talets tredje kvartal