Anna Munthe-Norstedt, Vårbukett i glasvas

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

ANNA MUNTHE-NORSTEDT
1854-1936
Vårbukett i glasvas
Signerad och daterad Anna Munthe Norstedt 1893. Olja på pannå, 35 x 20 cm.

3003

2017-06-08