Anshelm Schultzberg, Aftonstämning i midsommartid

Klubbat för:

36000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

ANSHELM SCHULTZBERG
1862-1945
Aftonstämning i midsommartid
Signerad A. Schultzberg. Olja på duk, 74,5 x 91 cm.

3081

2017-06-08