August Hagborg, Fransk fruktträdgård

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

AUGUST HAGBORG
1852-1921
Fransk fruktträdgård
Signerad Hagborg. Olja på pannå, 26,5 x 41 cm.

PROVENIENS
Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

3065

2017-06-08