Axel Zachrison, Stämningslandskap

Klubbat för:

34000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

AXEL ZACHRISON
1884-1944
Stämningslandskap
Signerad A Zachrison. Olja på duk, 75 x 140 cm.

3093

2017-06-08