Bord, sengustavianska stocholmsarbeten
Klubbat för:
31000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
BORD, ett par, sengustavianska stockholmsarbeten, fristående, fanerade med mahogny, inläggningar av friser, sargen med en låda varav ena med inredning, fotplatta, avslutande hjultrissor, nycklar medföljer, höjd 75, 35 x 34,5 cm, smärre lagningar och torrsprickor
2372
2017-06-07