Bord, sengustavianska stocholmsarbeten

Klubbat för:

31000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

BORD, ett par, sengustavianska stockholmsarbeten, fristående, fanerade med mahogny, inläggningar av friser, sargen med en låda varav ena med inredning, fotplatta, avslutande hjultrissor, nycklar medföljer, höjd 75, 35 x 34,5 cm, smärre lagningar och torrsprickor

2372

2017-06-07