Bordslampor, Louis-Philippe

Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe
Bordslampor, Louis-Philippe

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

BORDSLAMPOR, ett par, Louis-Phillipe, Frankrike, parställda, brännförgylld och mörkpatinerad brons, postament med palmetter och akantusdekor, krönande klot med stående backantinna och backant med vinkopp och vindruvsklasse, höjd 83,5 cm, smärre repor, delvis ompatinerade, konverterade kandelabrar

2382

2017-06-07