Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-125 000 SEK
BRUNO LILJEFORS
1860-1939
Räv jagad av stövare i vinterlandskap
Signerad Bruno Liljefors. Olja på duk, 35 x 50 cm.
.
PROVENIENS
Bukowski Auktioner, nr 516, Internationella, våren 2000, katalognr 134
3033
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här