Byrå, stockholmsarbete i rokoko

Klubbat för:

15000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

BYRÅ, stockholmsarbete i rokoko, fanerad med alm, beslag i mässing i form av akantus och rocailler, bukig form, inläggningar i fält av spaljémönster, nyckel medföljer, höjd 79, 86 x 52 cm, fanérskador och lagningar

2344

2017-06-07