Byst, 1800-talets andra hälft

Byst, 1800-talets andra hälft
Byst, 1800-talets andra hälft
Byst, 1800-talets andra hälft
Byst, 1800-talets andra hälft
Byst, 1800-talets andra hälft
Byst, 1800-talets andra hälft

Klubbat för:

42000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

BYST, 1800-talets andra hälft, föreställande elegant dam med blottad byst, carraramarmor, monterad på sockel av marmor, höjd 76 cm, smärre slitage

2296

2017-06-07