Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna

Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna
Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna
Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna
Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna
Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna
Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna
Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna
Carl Wilhelmson, Fiskarkvinna

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

40 000-50 000 SEK

CARL WILHELMSON
1866-1928
Fiskarkvinna
Signerad och daterad C Wilhelmson 1910. Olja på duk, 33 x 23 cm.
.
PROVENIENS
Direktör Karl Axelius, Stockholm

3059

2017-06-08