Carl Wilhelmson, Klippor

Carl Wilhelmson, Klippor
Carl Wilhelmson, Klippor
Carl Wilhelmson, Klippor
Carl Wilhelmson, Klippor
Carl Wilhelmson, Klippor
Carl Wilhelmson, Klippor
Carl Wilhelmson, Klippor
Carl Wilhelmson, Klippor

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

CARL WILHELMSON
1866-1928
Klippor
Stämpelsignerad och på baksidan stämpel för sterbhuset Brita Wilhelmson. Olja på duk, 44 x 28 cm.

3022

2017-06-08