Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CLARA LÖFGREN
1843-1923
Sovande kvinna
Signerad Clara Löfgren 1887. Olja på duk, 27,5 x 41,5 cm.
3072
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här