Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-30 000 SEK
CLAUDE LE LORRAIN
hans krets, 1600-tal
Den heliga familjen
Olja på duk, 44 x 58 cm.
På baksidan otydlig lackstämpel "Accademia da Milano".
3134
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här