Claude Le Lorrain, hans krets, Den heliga familjen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-30 000 SEK

CLAUDE LE LORRAIN
hans krets, 1600-tal
Den heliga familjen
Olja på duk, 44 x 58 cm.

På baksidan otydlig lackstämpel "Accademia da Milano".

3134

2017-06-08