Cornelis Schut och Daniel Seghers, efterföljare

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

CORNELIS SCHUT och DANIEL SEGHERS
efterföljare till, Antwerpen skola, omkring 1700
Blomstergirland med Madonnan och barnet
Olja på pannå, 73 x 52 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling
Finsk tullstämpel på baksidan

3156

2017-06-08