Cornelis Schut och Daniel Seghers, efterföljare
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
CORNELIS SCHUT och DANIEL SEGHERS
efterföljare till, Antwerpen skola, omkring 1700
Blomstergirland med Madonnan och barnet
Olja på pannå, 73 x 52 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenmans samling
Finsk tullstämpel på baksidan
3156
2017-06-08