Daniel van Heil, Byscen

Daniel van Heil, Byscen
Daniel van Heil, Byscen
Daniel van Heil, Byscen
Daniel van Heil, Byscen
Daniel van Heil, Byscen
Daniel van Heil, Byscen
Daniel van Heil, Byscen
Daniel van Heil, Byscen

Klubbat för:

29000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

DANIEL VAN HEIL
Bryssel 1604-1662 Bryssel
Byscen
Signerad DvH. Olja på pannå, 39,5 x 60,5 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

3158

2017-06-08