Klubbat för:
29000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
DANIEL VAN HEIL
Bryssel 1604-1662 Bryssel
Byscen
Signerad DvH. Olja på pannå, 39,5 x 60,5 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
3158
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här