David Bates, Bullrushes Spring

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-50 000 SEK

DAVID BATES
England 1840/41-1921
Bullrushes Spring
Signerad och daterad David Bates 1882. Olja på duk, 71,5 x 107 cm.

3188

2017-06-08