Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-50 000 SEK
DAVID BATES
England 1840/41-1921
Bullrushes Spring
Signerad och daterad David Bates 1882. Olja på duk, 71,5 x 107 cm.
3188
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här