Elie Anatole Pavil, Vid Canal Saint Martin, Paris

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

20 000-30 000 SEK

ELIE ANATOLE PAVIL
Ukraina/Frankrike 1873-1948
Vid Canal Saint Martin, Paris
Signerad och daterad Elie Pavil 1910. Olja på duk, 73 x 92 cm.

3193

2017-06-08