Klubbat för:
20000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
ELISABETH WARLING
1858-1915
Porträtt föreställande konstnärinnan Eva Bonnier
Signerad och daterad Elisabeth Warling -88. Pastell på papper, 58 x 43 cm.
3099
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här