Elisabeth Warling, Porträtt av Eva Bonnier

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

ELISABETH WARLING
1858-1915
Porträtt föreställande konstnärinnan Eva Bonnier
Signerad och daterad Elisabeth Warling -88. Pastell på papper, 58 x 43 cm.

3099

2017-06-08