Klubbat för:
32000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
FÅTÖLJ, Louis XV, Tyskland, träskuren dekor, förgylld med polerat guld och slagmetall, ymnig dekor av akantus, rocailler och voluter, smärre retuscher, skador och lagningar
2354
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här