Fontän, 1800-talets slut

Fontän, 1800-talets slut
Fontän, 1800-talets slut
Fontän, 1800-talets slut
Fontän, 1800-talets slut
Fontän, 1800-talets slut
Fontän, 1800-talets slut
Fontän, 1800-talets slut
Fontän, 1800-talets slut

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

FONTÄN, 1800-talets slut, i form av stående bevingad putti med korgformad bassäng, bly, klippformat postament i komposit, höjd 109 cm, slitage

2256

2017-06-07