Fontän, 1900-talets början

Fontän, 1900-talets början
Fontän, 1900-talets början
Fontän, 1900-talets början
Fontän, 1900-talets början
Fontän, 1900-talets början
Fontän, 1900-talets början
Fontän, 1900-talets början
Fontän, 1900-talets början

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

60 000-80 000 SEK

FONTÄN, 1900-talets början, gjutjärn, fyrkantig sockel med putti bärande ymninghetshorn, spår av bemålning, höjd 123, 60,5 x 49 cm, smärre korrosion och lagningar

2298

2017-06-07