Klubbat för:
Osåld
Utropspris
60 000-80 000 SEK
FONTÄN, 1900-talets början, gjutjärn, fyrkantig sockel med putti bärande ymninghetshorn, spår av bemålning, höjd 123, 60,5 x 49 cm, smärre korrosion och lagningar
2298
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här