Frans Francken, hans krets, Hos tandläkaren
Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
FRANS FRANCKEN
hans krets, flamländsk skola, omkring 1640
Hos tandläkaren
Olja på ekpannå, 49,5 x 62 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Teaterdirektören Anders Sandrew, Stockholm
3155
2017-06-08