Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
FRANS WILHELM ODELMARK
1849-1937
Orientalisk gränd
Signerad och daterad F. W. Odelmark 1892. Olja på duk, 91 x 41 cm.
PROVENIENS
Gösta och Märta Rashammar samling
3101
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här