Klubbat för:
47000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
FREDERIK COLLETT
Norge 1839-1914
Hamnvy
Signerad och daterad Collett 1866. Olja på duk, 80 x 135 cm.
PROVENIENS
Claestorp, Södermanland
3170
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här