Fritz von Dardel, Orientalisk scen

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

22 000-25 000 SEK

FRITZ VON DARDEL
1817-1901
Orientalisk scen
Signerad och daterad FvD 1886. Olja på pannå, 31,5 x 41 cm.

3045

2017-06-08