Klubbat för:
Osåld
Utropspris
25 000-30 000 SEK
GERDA RYDBERG TIRÉN
1858-1928
En Moder
Signerad och daterad Gerda Rydberg Paris 1884. Olja på duk fäst på pannå, 41 x 37 cm.
Omslagsbild på IDUN 1918
3074
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här