Gerda Rydberg, En Moder

Gerda Rydberg, En Moder
Gerda Rydberg, En Moder
Gerda Rydberg, En Moder
Gerda Rydberg, En Moder
Gerda Rydberg, En Moder
Gerda Rydberg, En Moder
Gerda Rydberg, En Moder
Gerda Rydberg, En Moder

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

25 000-30 000 SEK

GERDA RYDBERG TIRÉN
1858-1928
En Moder
Signerad och daterad Gerda Rydberg Paris 1884. Olja på duk fäst på pannå, 41 x 37 cm.
Omslagsbild på IDUN 1918

3074

2017-06-08