Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
GUSTEN LINDBERG
1852-1932
Vågen
Signerad och daterad Gust Lindberg 1901. Mörkpatinerad brons, höjd 9,5, längd 27,5 cm.
Jämför Nationalmuseum, nr NM Sk 912
3042
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här