Helene Schjerfbeck, Pojke med korg

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

15 000-18 000 SEK

HELENE SCHJERFBECK
Finland 1862-1946
Pojke med korg
Signerad H.S. Tusch på papper, 16 x 19 cm.

PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenman samling, nr 4851

3179

2017-06-08