Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
HELENE SCHJERFBECK
Finland 1862-1946
Porträtt föreställande Måns Schjerfbeck
Signerad HS. Blyerts på papper, 27 x 21,5 cm.
PROVENIENS
Hovintendent Gösta Stenman samling, nr 6434
3184
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här