Helmer Osslund, Aftonstämning

Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning
Helmer Osslund, Aftonstämning

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

HELMER OSSLUND
1866-1938
Aftonstämning
Signerad Osslund. Olja på smörpapper fäst på pannå, 23,5 x 35 cm.

3007

2017-06-08