Henry Scott, American clipper "Southern Cross"

Henry Scott, American clipper
Henry Scott, American clipper
Henry Scott, American clipper
Henry Scott, American clipper
Henry Scott, American clipper
Henry Scott, American clipper
Henry Scott, American clipper
Henry Scott, American clipper

Klubbat för:

26000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

HENRY SCOTT
England 1911-2005
American clipper "Southern Cross"
Signerad Henry Scott. Olja på duk, 71 x 106,5 cm.

3200

2017-06-08