Klubbat för:
36000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
HERIZ, ca 1910-1925, från byn Bilverdi, 350 x 274 cm, ställvis hårt slitage, något reducerade kortsidor
PROVENIENS
Inköpt hos JP Willborg, Stockholm 2004.
2197
2017-06-07
Gör en kostnadsfri värdering här