Heriz, galleri, semiantik

Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik
Heriz, galleri, semiantik

Klubbat för:

10100 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

HERIZ, semiantik ca 1930-tal, galleri, 445 x 95 cm, partier med slitage

2200

2017-06-07