Heriz, semiantik 1930-40-tal

Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal
Heriz, semiantik 1930-40-tal

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

HERIZ, semiantik 1930-40-tal, 338 x 260 cm, något reducerad kortsida, slitage på långsida, fläckar

2199

2017-06-07