Klubbat för:
Osåld
Utropspris
40 000-60 000 SEK
IGNAZ STERN kallad STELLA
Bayern ca 1680-1748 Rom, tillskriven
Tre putti
Olja på duk, 61 x 142 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Gösta och Märta Rashammar samling
3157
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här