Ignaz Stern kallad Stella, tillskriven, Tre putti

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

40 000-60 000 SEK

IGNAZ STERN kallad STELLA
Bayern ca 1680-1748 Rom, tillskriven
Tre putti
Olja på duk, 61 x 142 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
PROVENIENS
Gösta och Märta Rashammar samling

3157

2017-06-08