Indien, sannolikt Lahore, 1920-tal

Klubbat för:

20000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

INDIEN, sannolikt LAHORE, antik/semiantik 1920-tal, 308 x 250 cm, något reducerade kortsidor, partier med slitage, slitna fransar

2216

2017-06-07