Italiensk skola Allegori över det Det goda omdömet

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ITALIENSK SKOLA
ca 1760
Allegori över det "Det goda omdömet"
Olja på duk, 76 x 61 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

PROVENIENS
Örnäs säteri, Kungsängen

3130

2017-06-08