Italiensk skola, Jungfru Maria

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

ITALIENSK SKOLA
1600-tal
Jungfru Maria
Olja på duk, 43 x 34 cm.

EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris

3126

2017-06-08