Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
ITALIENSK SKOLA
1600-tal
Jungfru Maria
Olja på duk, 43 x 34 cm.
EXPERTIS
Cabinet Turquin, Stéphane Pinta, Paris
3126
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här