Jardinjär, 1800-tal eller äldre, renässansstil

Klubbat för:

38000 SEK

Utropspris

35 000-40 000 SEK

JARDINJÄR, 1800-tal eller äldre, renässansstil, carraramarmor, volutformade konsoler med tassfötter, jardinjär med reliefdekor av växtornamentik och vapensköldar, höjd 89, 93 x 26 cm, slitage, nagg och avslag

2255

2017-06-07