Jardinjär, 1800-tal eller äldre, renässansstil
Klubbat för:
38000 SEK
Utropspris
35 000-40 000 SEK
JARDINJÄR, 1800-tal eller äldre, renässansstil, carraramarmor, volutformade konsoler med tassfötter, jardinjär med reliefdekor av växtornamentik och vapensköldar, höjd 89, 93 x 26 cm, slitage, nagg och avslag
2255
2017-06-07