Klubbat för:
30000 SEK
Utropspris
30 000-40 000 SEK
JOHAN LAURENTZ JENSEN
Danmark 1800-1856
Blomsterstilleben
Signerad och daterad J.L. Jensen 1844. Olja på pannå, 28 x 40 cm.
Oramad
.
PROVENIENS
Åmells konsthandel, Stockholm
3192
2017-06-08
Gör en kostnadsfri värdering här