Johan Laurentz Jensen, Blomsterstilleben

Klubbat för:

30000 SEK

Utropspris

30 000-40 000 SEK

JOHAN LAURENTZ JENSEN
Danmark 1800-1856
Blomsterstilleben
Signerad och daterad J.L. Jensen 1844. Olja på pannå, 28 x 40 cm.
Oramad
.
PROVENIENS
Åmells konsthandel, Stockholm

3192

2017-06-08